Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Хто раніше робив узаконення самочинного будівництва?

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    20.06.2021
    Сообщений
    0

    Хто раніше робив узаконення самочинного будівництва?

    Я особисто профільний юрист, дотєр з 13 років)

    Хочу презентувати свої корисні матеріали!

    Ціль юридичного узаконення самочинного будівництва самобудів в 2021 році слід розуміти, як узаконення, при цій не легкій процедурі варто брати до уваги велику кількість факторів, умов та обставин, що в першу чергу стосуються:
    1. Протипожежного розриву в 8 метрів, який дозволено зменшувати для 3 категорій вогнетривкості до 6, якщо відсутні віконні прорізи й виступаючі конструкції покрівлі не більше ніж 1 метр, при цьому найменший розрив в 4 метри дозволено для будинків з перекриттям з бетону і вища стіна одного з об'єктів є протипожежною.
    2. Санітарні розриви для відступу від будинку 8 метрів, якщо пропускна здібність на добу колодязя не більше 3 кубів, якщо більша, то 10 метрів, септик не ближче ніж 5 метрів від будинку й до колодязя мінімум 10 метрів.
    3. Відсутність задимлення, затінення сусідніх ділянок і відступів для забудови для дотримання добросусідських правил і норм.
    Загалом не просто й не легко узаконювати самобуд, й самочинне будівництво, однак в цьому допоможе: http://legalhome.com.ua/ua/informats...uh-uzakonennia - тут про категорії самобуду, визначення поняття з законодавством в 2021 році. Якщо вище перелічені вимоги не дотримані, треба звертатися до юриста по нерухомості, який вирішував подібне, тобто до мене=)

    Вітаються запитання в темі! В кого були ще складнощі з узаконенням свого самочинного будівництва?
    Я буду відповідати й консультувати!

  2. #2
    Новичок
    Регистрация
    20.06.2021
    Сообщений
    0
    Якщо ніхто предметно не хоче обговорювати узаконення будівництва будинків, що самочинно збудовані, то слід дізнатися просто про ціни узаконення, адже вартість послуг юристів по нерухомості може складати значних витрат.

    В пакет документів після закінчення узаконення будівництва входить в першу чергу: будівельний паспорт, поштова адреса, дозвіл на будівництво, декларація про введення в експлуатацію й реєстрація будівництва в Реєстрі нерухомості, після чого будинок можна використовувати належним чином для проживання.

    Цінова політика узаконення будинків може бути абсолютно різною, наприклад площа будинку, ось можна прицінитись: http://legalhome.com.ua/ua/poriadok-...ina-za-posluhy й самостійно вирахувати повну вартість узаконення самочинного будівництва будинків, тим паче ціни актуальні й найнижчі в Україні, як для Києва!

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •